Oferta podajników

   Podajniki to najpopularniejsze urządzenia wykorzystywane w transporcie wewnętrznym (transporcie wewnątrz zakładowym) ze względu na komponenty użyte do budowy podajników rozróżniamy na kilka grup:

  1. Podajniki rolkowe – urządzenia transportujące w których do przenoszenia napędu użyte zostały rolki transportowe lub listwy rolkowe. Podajniki rolkowe mogą być napędzane oraz nie napędzane potocznie zwane grawitacyjnymi.
  2. Podajniki łańcuchowe – maszyny transportujące w których do przemieszczania ładunku użyto łańcuchy rolkowe lub łańcuchy płytkowe. Podajniki z łańcuchami rolkowymi pracują przy transporcie palet, skrzyń, kontenerów (ładunki o dużej masie). Podajniki z łańcuchami płytkowymi są najczęściej wykorzystywane przy transporcie butelek, kartonów w rozlewniach napojów, zakładach mleczarskich itp.
  3. Podajniki taśmowe – to urządzenia wykorzystujące do transportu towaru taśmy takie jak PCV, PU, taśmy modułowe lub stalowe siatki transportowe. Tego typu rządzenia jak podajniki taśmowe najczęściej pracują z różnego rodzaju zakładach produkcyjnych w wielu branżach wszędzie tam gdzie występuje praca zautomatyzowana lub istnieje konieczność łączenia ze sobą urządzeń produkcyjnych. 

 

   Wszystkie podajniki wykonujemy indywidualne zamówienie w oparciu o najlepsze komponenty. W swoich podajnikach używamy części produkowanych przez najlepszych na rynku dostawców z całej europy. Systems kontroli części – podzespołów używanych przy montażu naszych podajników przekłada się na wysoką jakość wyrobu finalnego. Wieloletnie doświadczenie w budowie podajników i innych urządzeń transportu wewnętrznego oraz znajomość branży sprawia, że jesteśmy konkurencyjni pod względem jakości, terminu dostawy oraz ceny naszych urządzeń.

W standardzie mamy podajniki wykonywane z:

  • stali węglowej malowanej, cynkowanej lub malowanej proszkowo
  • stali nierdzewnej lub kwasoodpornej
  • aluminium spawanego
  • profili aluminiowych skręcanych 

 

   W naszych urządzeniach pracują najlepsze komponenty maszyn. Preferowane marki w zakresie taśm modułowych to Habasit lub Intralox. Do napędów używamy motoreduktorów marki SEW, NORD lub LENZE. Łożyska w naszych komponentach pochodzą z europejskich producentów takich jak LDI lub SKF. Rolki transportowe w naszych transporterach montujemy firm: Rollex Systems lub Balurollen. Listwy rolkowe pochodzą od polskiego producenta (www.listwy-rolkowe.pl). Do sterowania urządzeń wykorzystujemy sterowniki – falowniki marki Siemens, Hitachi, ABB. Tworzywa konstrukcyjne z których są wykonane ślizgi, prowadnice lub koła zębate są produkowane z najwyższej jakości surowca który jest pod naszą ciągłą kontrolą.

 

Poddostawców części podajników zachęcamy do złożenia ofert handlowych.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Jesteśmy częścią grupy B2B-Europe.pl – razem możemy więcej.

NIP 782-253-59-95, REGON 301878860

https://b2b-europe.pl/